Перейти к контенту

Український переклад IPB 2.0.3


Рекомендуемые сообщения

Мод: Український переклад IPB 2.0.3

Категория: Локализаторы

Совместимость: 2.0.x

Описание:

Український переклад мовних файлів для Invision Power Board v.2.0.3

(підійде і для попередніх версій 2.0.0-2.0.2)

 

Залишилось ще декілька неперекладених місць, які найближчим часом будуть перекладені.

Якщо ви знайдете якусь неточність, помилку, чи вважаєте що дане слово чи вислів потрібно перевести інакше - пишіть мені на e-mail: admin [песик] volodymyr.com.ua

Зміни будуть внесені і переклад в архіві буде оновлено.

 

Подробнее...

Скачать

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Iven

Малось на увазі "часом". Сам незнаю як так вийшло.

 

з.і. Пішов дивитися "проффесора" :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Давайте його повністю доробимо. Там залишилось пару місць неперекладених, які на перший погляд не помітні в користуванні форумом. :D
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Выражаю ОГРОМНУЮ БЛАГОДАРНОСТЬ автору данного перевода!

Надеюсь на поддержку УКРлангпака и в дальнейшем! Спасибо!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Sanjak

Давайте його повністю доробимо. Там залишилось пару місць неперекладених, які на перший погляд не помітні в користуванні форумом.

Та я тіки за! :D) правда вже пізно відреагував... тут сесія була просто ;)

От якби ти виклав назви файлів та місця де треба ще перекласти, то я не проти ;) правда мені простіше з російської аніж з англійської перекладати :)

до речі а Портал перекладав чи нє? :)

карочє, я із радістю допоможу :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вот еще чего...

Хотя бы строчку какую-нить указали, в редми файле, для порядка прописки в базу, навроде:

INSERT INTO ibf_languages VALUES (3, 'ua', 'Украiнський', 'Sanjak (www.volodymyr.com.ua)', 'admin [песик] volodymyr.com.ua');

...

А то заманался прописывать, пока не догадался сюда прийти и настройки взять :D

 

Еще раз респект для Sanjak!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Підкажіть, будь ласка, як інсталювати цей langpack?

Ніяких підказок в архиві не знайшов, а форум дає можливість імпортувати тільки файли .xml.gz.

 

(Гадаю, було б незайвим додати до пакету невеличкий readme-файл.)

 

Щиро дякую за переклад!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

На http://invisionize.com додав переклади Download System v2.1.3 та Links System v2.1.5

Чекаємо схвалення :D

Добавлено в [mergetime]1106735487[/mergetime]

Мій переклад форума на thenewz.info + перекладено Download System v2.1.3, Links System v2.1.5, Unreal Portal 2.0.2, D2-Shoutbox 4.1, Reputation System 3.0 (beta 1), Welcome Panel 2, D2-Statistics 2.2,

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 5 недель спустя...
  • 1 месяц спустя...
  • 2 месяца спустя...
  • 4 недели спустя...
Ice_sCream___на жаль нема, проте надіюсь я десь таки той gdk нарию і зроблю добру справу та перекладу кнопки, бо російських скільки хочеш, а наших ще ніхто так і не переклав :D
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Знал бы я ваш язык - сделал бы.

А еще было бы круче, если бы и кнопки были прикреплены к выбору языка (как ланг пакеты).[1123238420:1123238577]

Підкажіть, будь ласка, як інсталювати цей langpack?

Ніяких підказок в архиві не знайшов, а форум дає можливість імпортувати тільки файли .xml.gz.

 

(Гадаю, було б незайвим додати до пакету невеличкий readme-файл.)

 

Щиро дякую за переклад!

Так вот и я об этом говорил чуть-чуть выше...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Daniel B___просто замінити треба англійські ленг-файли українськими звичайним копі/пастом. Як варіант можеш потім після цієї операції експортувати ленг-пак у xml-файл і буде в тебе готовий до інсталяції український мовний пакет. Після цього файли англійського ленгу повертаєш на місце і встановлюєш вже xml-файл українського ленг-паку як окремий пакет через Імпорт :D

 

DDfans___ Если действительно хочеш помочь, то я был бы тебе очень благодарен за кирилический варинт оригинального шрифта, который там в кнопках используется - Myriad, если он у тебя есть ;) Я пока что не могу найти его нигде, хотя у меня у самого на компе более 10 тысяч шрифтов :)

Сам шрифт довольно простой и заменить его любым другим достаточно просто даже Arial Narrow покатит... но все-таки хотелось бы чтоб максимльно качественно все было :) Если что, мое мое мыло : инфо (собака) uaformat.com ;)

 

Ice_sCream___незабаром сподіваюсь будуть :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

DDfans___ Если действительно хочеш помочь, то я был бы тебе очень благодарен за кирилический варинт оригинального шрифта, который там в кнопках используется  - Myriad, если он у тебя есть :D Я пока что не могу найти его нигде, хотя у меня у самого на компе более 10 тысяч шрифтов :)

Сам шрифт довольно простой и заменить его любым другим достаточно просто даже Arial Narrow покатит... но все-таки хотелось бы чтоб максимльно качественно все было ;) Если что, мое мое мыло : инфо (собака) uaformat.com :)

А вот насчет кириллицы в виде оригинальной архитиктуры букв IPB я не могу гарантировать тогда. Да лично для меня это и не обязательно вовсе. Вот если для тебя это важно - тогда другое дело. Тогда врятли смогу помочь.

У меня в подписи - кнопки моего самодела... Надписи устраивают?

То что они там зеленые не обращай внимания... у меня четыре вида скинов - синий/красный/желтый/зеленый (по времени года).

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

×
×
  • Создать...

Важная информация

Находясь на нашем сайте, вы соглашаетесь на использование файлов cookie, а также с нашим положением о конфиденциальности Политика конфиденциальности и пользовательским соглашением Условия использования.