Перейти к контенту

Українські мовні файли


Рекомендуемые сообщения

Мод: Українські мовні файли

Категория: Локализаторы

Совместимость: 2.1.x

Описание:

Українська мова для IPB 2.1.1

Базуєтсья на перекладі від Sanjak.

У випадку виявлення помилок і т.д. не полінуйтеся відписати у ICQ #272707, або на ross104 [жабка] ua.fm

 

Не для використання на форумах Івано-Франківська та області!!

 

Подробнее...

Скачать

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Саме для 2.0 ні оскільки обновляюсь з 1.3.1 зразу на 2.1.1

Тому взяв переклад Sanjak і подописував ті стрічки, які було додано у новій версії.

 

Хоча на даний момент підчищаю усю мову і в найближчому виложу оновлений українізатор для 2.1.1 :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Хоча на даний момент підчищаю усю мову і в найближчому виложу оновлений українізатор для 2.1.1 :D

про це йшла мова, Дякую!

 

хоча завжди сам багато перекладаю чи редагую чужі

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 5 месяцев спустя...
  • 1 месяц спустя...
  • 1 месяц спустя...
  • 2 недели спустя...

А зачем вам пак для 2.1.6. это же пак походит под всё. Начиная от 2.1.0 и кончая 2.1.9.

Другой вопрос. Конечтно в переводе есть пару ошибок. Например "на протязі" и другие. Но спасибо на этом. Но при отсылке ЛС в окне пишеться что "Ваш лист направлено <#TO_MEMBER#>..." (или что-то такое). По идее это <#TO_MEMBER#> должно заменяться на имя. Но такой опции в 2.1.х нету. Значит это какойто мод. Вопрос какой и где его взять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А вони ж помоєму включені до цього перекладу. Хоча я свої сам малював. Якщо треба можу надіслати на мило. Я всі кнопки, які зустрічаються переклав.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

:):D;):)

Смешно пишите.

 

А если серьезно - то как зачем нужен? Люди заходят с Украины, им гораздо комфортнее видеть интерфейс на родном языке. Так зачем ограничивать возможности? Проще новый ланг-файл залепить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

chatnv ты прикалист. Я же говорю что зачем пак для 2.1.6 если этот пак подходит для всех версий линейки 2.1.х. И для 2.1.6 и для 2.1.7...
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 месяца спустя...
Мені тут усі пишуть на мило, щоб я їм прислав українські кнопки. :D Значить на мило не пишіть, а просто заходьте на форум www.eskimosi.in.ua/forum і там їх у мене воруйте...
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 месяца спустя...

А яке кодування потрібно? Хіба для української потрібно щось особливе?

zvr що не для іванофранківська?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

В мене проблема...Шось не виходить встановити....чорт....Як то можна зробити?

 

оо я зробив, але як тепер мені змінити "Руская версия ИПБ" на "Українська версія ІПБ"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А то не можна чіпати бо то копірайти. Якщо ти береш ліцензію то ти повинен вказувати, що це за ліцензія. Хоча, якщо ти леше зміниш напис і залишиш посилання то нічого поганого мені здається тут немає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

×
×
  • Создать...

Важная информация

Находясь на нашем сайте, вы соглашаетесь на использование файлов cookie, а также с нашим положением о конфиденциальности Политика конфиденциальности и пользовательским соглашением Условия использования.